10 Ağustos 2016

Nachnuch'dan kareler

Yağmur hiç durmadı bugün. Hava 10 derece. Ağustos ayı için gerçek bir sürpriz bize bu. Geçen yıl bu zamanlar gayet iyiydi havalar. Bu yıl Krakow asıl yüzünü gösterdi bize. Blog yazılarıma göz atınca, uzunca bir zamandır diktiklerimi paylaşmadığımı fark ettim. Aslında boş durmuyorum hiç. Örneğin bugün 7 saat çalıştım. Çalışma alanım dar olduğu için iki büklüm çalışıyorum. Şimdi ise devamlı eğilmekten ötürü başım ağrımaya başladı. Türkiye'ye gitmeden önce buradaki kumaş stoğunu eritmek amacım. Devamlı yeni kumaşlar alıp dururken bu nasıl olcak hiç bilmiyorum. Bir çelişki içindeyim fark ettim durumu.

Aslında Nachnuch ile alakalı güzel haberlerim var. Onun için bir blog yazısı ayrıca gelecek. 
Şimdi yeni çanta görselleri ile sizi baş başa bırakıyorum. 

1- Kendim için diktiğim sırt çantası ( bisikletimle bir yerlere giderken bana eşlik ediyor.)


2- Daha önce büyük boy çalıştığım sırt çantalarının orta boyu olur kendisi. Kocaman bir iç hacime ve bol ceplere sahip.

3- Nachuch'un en sevilen modeli. Kaç tane diktim bundan ben hatırlamıyorum. Bu sefer renkli, şirin, evli kumaş eşlik etti.4- Hep kedi mi, hep baykuş mu, köpekli kumaşınız yok mu diyen Nachnuch severleri sevindirecek bir çanta oldu bu. Köpekli kumaş bulmak oldukça zor. Ama azmettim ve buldum.

5-Bunlar da bir Nachnuch klasiği haline geldi artık. Takı çantalarımız. Kullananlar o kadar memun ki eşe dosta hediye alıyorlar. Ben de zevkle dikiyorum.
Fotoğraf kalitemden dolayı görseller güzel değil. Aydınlık olmayan bir havada ancak bu kadar çekim yapabildim. Biten ve poz vermek için sırada olan daha nice Nachnuchlar var. Azıcık güneş çıksın hemen fotoğraflayıp onları da paylaşacağım.


Paylaş:

5 yorum :

 1. Hepsi çok güzel,kumaş stoklarımız erimez,takma kafana.Erimesin de zaten 😍

  YanıtlaSil
 2. ne güzel yaaa hepsi. bi de keşke soğusa burası yağmur filan yağsaaa :)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel ellerine sağlık. Yetenek başka bir şey keşke benim de elimden gelse böyle şeyler.

  YanıtlaSil
 4. İnsanın içini açıyorlar valla :)

  YanıtlaSil

*Bloglar yorumla beslenir. Yorumlarınızı eksik etmeyin.
*Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Link bırakıp kaçmayın.
*Yazının konusu dışında sormak veya iletmek istediğiniz bir şey varsa İletişim formunu kullanın.
Sevgiler.

Fotoğrafım
Mam na imię Yasemin. Jestem z Turcji. Mieszkam w Stambule, a teraz w Krakowie. Mówię po turecku i angielsku znam też trochę po polsku. Z zawodu ksiegowa. Moje ulubione słowa oczywiście :) Interesuję się literaturą i sportem. Lubię kawę. Uwielbiam mój rower.