14 Ağustos 2016

Bisiklet aksesuarları

Son günlerimin en büyük eğlencesi bisikletim için internetten türlü türlü aksesuarlar bakmak. Baktıkça insanın hepsini alası geliyor. Bir şeyin farkındayım tabii ki de hepsini alıp bisiklete takmaya çalışırsam, bisiklet modifiye edilmiş apaçi araçlarına benzer.

İlk olarak şirin mi şirin sepetler ile başlayalım.İkinci sırayı bisiklet selelerine veriyorum. 

Üçüncü sırada bisikletin vazgeçilmezlerinden olan ziller var. Peki siz bu cici aksesuarlardan hangilerini beğendiniz? 
Paylaş:

10 yorum :

 1. Ne güzel aksesuarlar.Bisiklet çok severim ama kullanmayı bilmiyorum ki :(

  YanıtlaSil
 2. Mor ve yeşil zillere bayıldım! Çok şirinler. Eğer değiştirirsen bisikletini fotoğrafını kesinlikle paylaş çünkü çok tatlı aksesuarlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mor zil benimde favorim. Aslında almayı düşünüyordum. Gereksiz pahalı, İndirime girmesini bekliyorum şimdi. Birde ben bisiklet ile dağ , bayır, orman gezisindeyim hep. Bu daha çok şehirde şirin şirin gezmek için ideal.

   Sil
 3. Ay bunlar bir harika.. Bisiklet kullanmayı bilmem dolayısıyla bisikletimde yok. Ama aksesuarları alıp eve koyasım geldi:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsanın hepsini alası geliyor gerçekten. Bu aralar internette bolca aksesuarla bakıyorum.

   Sil
 4. Hiç bir zaman bisikletim olmadı. Çocukluğum bisikletim olsun hayaliyle geçti.. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizimde bir bisikletimiz vardı. Kardeşimle ortaklaşa sürerdik. 33 yaşımda ilk kez kendime ait bir bisikletim oldu. Şimdi çok mutluyum. İyiki de almışım diyorum.

   Sil
 5. Bisiklet almayı o kadar istedim ki bu sene. Bu fotoğraflar da tekrar o isteği uyandırdı :D Uğur böcekli olan harika! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğer öyle bir niyetiniz varsa ertelemeyin derim. Ben geçen sene almadığıma pişmanım. Bazen hayattan istediklerimizi ertelememek gerek.

   Sil

*Bloglar yorumla beslenir. Yorumlarınızı eksik etmeyin.
*Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Link bırakıp kaçmayın.
*Yazının konusu dışında sormak veya iletmek istediğiniz bir şey varsa İletişim formunu kullanın.
Sevgiler.

Fotoğrafım
Mam na imię Yasemin. Jestem z Turcji. Mieszkam w Stambule, a teraz w Krakowie. Mówię po turecku i angielsku znam też trochę po polsku. Z zawodu ksiegowa. Moje ulubione słowa oczywiście :) Interesuję się literaturą i sportem. Lubię kawę. Uwielbiam mój rower.