20 Mayıs 2014

Yaz sezonunu açtım

Ben yaz çocuğuyum sanırım bu yüzden yazı çok daha fazla seviyorum. Daha önce bahsetmiştim çok yoğun bir tempodayım. Son iki üç aydır evde ayaklarımı uzatarak oturduğum günler sayılıdır.
Ne mi yapıyorum? Uzun zamandır "yok ya hayatta olmaz" yapamam dediğim ingilizceyi hallediyorum. Kurs harika gidiyor. Sanırım her şeyi değerli Ferit hocama borçluyum. Nefret ettiğim dili bana öyle güzel öğretti ki; ben bile ne ara öğrendiğimi fark etmedim. Her gün düzenli olarak ders çalışmayı ihmal etmedim tabii.
Kurs dışında dikiş dikmeye devam. Dikiş dikince kendimi rahatlamış hissediyorum.
Yaz başlarken yazlık çantalar için kolları sıvadım. 
İşte son zamanlarda yaptıklarım ve yapmaya devam ettiklerim.Paylaş:

1 yorum :

  1. Yasemin Hanım, iş biraz da öğretmelerde bitiyor gerçekten, mesela Matematik de herkesin sevdiği bir ders olmayabilir ama çok güzel ve nam yapmış hocalarla çalışmak gerek. Sağ olsun Ferit Hoca o halde;)) tabiki sizin de emeğiniz olmasa asla ilerleme olmaz.. Bu arada çantalar çok güzeller; elinize sağlık yaz için hafif çantanın önemi büyük aslında, o sıcaklarda bir de ağır yapılı ve deri çantalar aslına bakarsanız pek akıl kârı değil..O nedenle kumaş çantalar çok iyi oluyor. Çok beğendim, desenler de hayli hoşuma gitti doğrusu;) emeğinize sağlık.

    YanıtlaSil

*Bloglar yorumla beslenir. Yorumlarınızı eksik etmeyin.
*Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Link bırakıp kaçmayın.
*Yazının konusu dışında sormak veya iletmek istediğiniz bir şey varsa İletişim formunu kullanın.
Sevgiler.

Fotoğrafım
Mam na imię Yasemin. Jestem z Turcji. Mieszkam w Stambule, a teraz w Krakowie. Mówię po turecku i angielsku znam też trochę po polsku. Z zawodu ksiegowa. Moje ulubione słowa oczywiście :) Interesuję się literaturą i sportem. Lubię kawę. Uwielbiam mój rower.