Hakkımda

Tohumları Doğunun küçük bir ilinde atılmasına rağmen, hayata gözlerini Karadeniz kıyısında açan bir memur evladıyım. Bir tarafım Doğunun sıcaklığı ile insanlığı sarıp sarmalama arzusundayken, diğer tarafım Karadenizin hırçın dalgaları gibi haksızlıklara sessiz kalamaz. 

Yaşam koşuşturması içinde senelerce İstanbul’un tozunu dumanını soluduktan sonra, şimdilerde Polonya’nın şirin bir şehri olan Krakow’da hayat mücadelesine devam ediyorum. Bir sonraki durağım hakkında hiçbir fikrim yok.

2016 yılında aldığım ve aldığım günden bu yana büyük bir aşk ile bağlandığım bisikletimle pedallamak en büyük hobim diyebilirim. Kitap okumayı bir hobi olmaktan çıkartıp, yaşam rutinimin içine yerleştirdiğimden beri kendimi daha mutlu hissediyorum.

Blogumda logosu yer alan Nachnuch Bags'ın tek çalışanıyım. Bankacılık mesleğini rafa kaldırıp, tasarımcı olmayı seçtiğim günden beri kendimi daha özgür hissediyorum.

Blogumda; okuduğum kitaplar, pedalladığım yollar, gezip gördüğüm yerler ve hayata dair bana ilginç gelen detaylar hakkında paylaşımlarda bulunuyorum.

Hakkımda daha detaylı bir yazı okumak isterseniz Ben Küçükken ve Beni Ben Yapan Sevdiğim Şeyler adlı yazılarıma göz atabilirsiniz.

Eğer Bir Tutam Karıncayı okumaktan zevk alıyorsanız yeni yazılarımın size ulaşması için e posta aboneliğiniz aktifleştirmeyi unutmayın.
Sevgiler.

0 yorum :

Yorum Gönder

*Bloglar yorumla beslenir. Yorumlarınızı eksik etmeyin.
*Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Link bırakıp kaçmayın.
*Yazının konusu dışında sormak veya iletmek istediğiniz bir şey varsa İletişim formunu kullanın.
Sevgiler.

Blog Arşivi

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe

Severek OkuduĞum Bloglar