31 Aralık 2014

Hadi bakalım bir yıl daha bitti. Güle güle 2014

Oldum olası hiç sevemedim çift rakamları. Belki hiç bir manası yok. Fakat çok sancılı geçer çift rakamlar benim için. Tek rakamların uğruna da inanırım. 2014 yılınında neler yapmışım diye düşündüm dün gece. Aslında çook yol kat etmişim. Hemen geçti . Bu yılda bitti diyoruz ya. Bu sene biterken bana çok şey bıraktı hatırlanacak. Yılın ilk aylarda ingilizce kursuna başladım. Tüm yılımı dolduran bir öğrenme sürecine adım attım. Ne iyi yapmışım diyorum şimdi. Daha umutluyum ingilizce konusunda artık. 2015 yılında ise daha da ilerleyeceğim.
Bu yılın bana kattığı bir diğer şey ise nachnuch oldu. Zevk alarak dikiş dikmeyeli uzun yıllar olmuştu. Bir ara makinemin yüzüne bile bakmaz olmuştum. Sonra aradaki buzlar eridi. Biz tekrar barıştık. Şimdi herşey çok güzel gidiyor. Adım adım ilerlemenin , gelişmenin, sevilmenin, büyümenin, yeni kişilerle tanımşman heyecanını yaşıyoruz birlikte. Bu süreçte arkadaşlarımın desteğini gözardı etmek ise nankörlük sayılır. 
Bu yılın beni  çok üzdüğünü de doğru. Eğer yazmaya kalksam  uzun bir yazı olur. Böyle sıkıntılı şeylerin izi kalsın istemiyorum.Kalp kırıklıklarım , üzüntülerim oldu. Unutmam gerekenleri unuttum. Şimdi tüm üzüntülerim geride kaldı.
2015 yılına büyük hayaller içinde giriyorum. 
Herkes için tek temennim kalbinizin kırılmayacağı güzel bir yıl geçirmeniz. 
Sevgiler.
Yasemin. 
Paylaş:

0 yorum :

Yorum Gönder

*Bloglar yorumla beslenir. Yorumlarınızı eksik etmeyin.
*Lütfen yalnızca yazı ile ilgili yorumlar yazın. Link bırakıp kaçmayın.
*Yazının konusu dışında sormak veya iletmek istediğiniz bir şey varsa İletişim formunu kullanın.
Sevgiler.